Wereldkidsscholen

Aarschot : KA, MSGO, SIBA en SIMA
Asse : KA en MSGO
Diest : KA, KTA1, KTA2 en MSGO
Grimbergen : KA
Halle : KA, KTA en MSGO
Kampenhout : MSGO
Keerbergen : KA, MSGO en GITBO
Leuven : KA1, KA2, MSGO en de Wijnpers
Liedekerke : KTA en MSGO
Kessel-Lo : MSGO
Landen : KA en MSGO
Londerzeel : GTI
Merchtem : Gemeentelijke Tech. en Beroepsschool; Tuinbouwschool
Tervuren : KA en GITO
Overijse : GITO
Tienen : KA, MSGO en PISO
Vilvoorde : KA, KTA Horteco, KTA
Zaventem : KA en MSGO
Wemmel : KTA en MSGO

Brussel : Anneessens-Funck en GA Karel Buls
Laken : Lyceum Marthe Somers en MSGO
Schaarbeek-Evere : KA
Etterbeek : KA
Sint-Agatha-Berchem : KTA Zavelenberg
Anderlecht : COOVI : Gemeentelijk Atheneum
Sint-Jans-Molenbeek : KA
Koekelberg : MSGO
Jette : KTA
Ukkel : KA en MSGO
Sint-Pieters-Woluwe : KA

Bornem : MSGO
Duffel : GTI
Lier : KA, KTA en MSGO
Mechelen : KA Pitzemburg, Campus Lyceum, KTA Wollemarkt, KTA Leopoldstraat, KTA Paramedische beroepen, MSGO Pitzemburg, Provinciale tuinbouwschool
Heist-op-den-Berg : KTA
Willebroek : KTA en MSGO
Nijlen : GITHO
Lanaken : KTA Alicebourg
Lochristi - Beervelde : Gemeentelijke Basisischool
Zulte : Gemeenteschool

Lennik : SIGO

VilVoorde : Atheneum

Mortsel : KA

Blankenberghe : Maerlant Atheneum

Loenhout : GBS 't Blokje


Herentals : Basisschool GO Freinetonderwijs Ibis


Turnhout : Basisschool GO "Het Centrum"
Ravels-Eel : Gemeentelijke Basisschool "Klimop"
Weelde : Gemeentelijke Basisschool "De Verrekijker"
Dilbeek : Basischool GO "De Vlinder" 

Ingelmunster : BS Regenboog 

 

GO! Basisschool Stene – Oostende

GO! Basisschool Einstein – De Haan

Gemeentelijke Basisschool De Pagaaier – Nieuwpoort

Gemeentelijke basisschool ’t Slijpertje – Slijpe

GO! Basisschool De Puzzel afdeling Zandvoorde – Oostende

GO! Basisschool De Puzzel afdeling Meiboom – Oostende

GO! Basisschool Hendrik Conscience – Oostende

GO! Basisschool August Vermeylen – Oostende

GO! Basisschool Kroonlaan– Oostende

Gemeentelijke basisschool ’t Lombartje – Lombardsijde

Gemeentelijke basisschool De Bonte Pier – Leffinge

Gemeentelijke basisschool De Zandloper – Middelkerke

Gemeentelijke basisschool De Duinpieper – Westende

GO! Basisschool Arnoldus – Oudenburg

GO! Basisschool De Klimop – Gistel

GO! Basisschool De Morootjes – Oostende

GO! Basisschool De Zonnebloem – Oostende

GO! Basisschool Vogelzang – Oostende

GO! Basisschool De Groeiboom - Oostende

GO! Basisschool Leefschool De Vlieger – Oostende

MPIGO De Vloedlijn – Oostende

MPIGO De Zandkorrel – Eernegem

GO! Basisschool De Lettertuin – Koekelare

GO! Basisschool W'ijzer Diksmuide

SBS1  Roeselare

SBS2  “De Octopus” Roeselare

SBS3  “De Vlieger” Rumbeke

Moorslede : Gemeentelijke Basisschool Klavertje Vier

Zillebeke : MPI De Klaproos

Houthulst : 't Jonkerschooltje Jonkershove

Brakel : GBS

Dendermonde : MS Zwijvecke

Dendermonde : KTA

Balegem : GILO

Scheldewindeke : Basisschool

Hulste : Stedelijke Basisschool Noord

De Pinte : GBS “De Blije School”

Dilsen-Stokkem : Stedelijke Humaniora

Dranouter : Dranouter : GBS “De Zafant”

Wijtschate ; BSGO Ter Elzen

Langemark : BSGO Ter Berken

Geluveld : GBS "De Regenboog"

Ieper : GO!  “De Mote”

Vlamertinge : GO! ’t Wilgenhof

Poperinge : GO! “De Ster”

Westrozebeke : Gemeenteschool Staden-West

Zonnebeke : GBS “De Zonnebloem”

Opwijk : Basisschool De Boot

Aalst : Freinetschool De Notelaer

Denderhoutem : Basisschool Molenveld

Gent : Basisschool De Lotusschool